Mededelingen

LET OP TEKEN!
Regelmatig krijgen we een  
melding dat bikers gebeten
zijn door een besmette teek.

Wees steeds alert en 
bij twijfel ....
raadpleeg je huisarts.

Lees meer in deze folder.

Dit mag je niet missen!


by AG

20170121 Uitslagen Hulst (finale)

Hulst          
21-1-2017        
           
Heren A-categorie      
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Bart   Claeys Ertvelde
2   Daniel   Paardekooper Middelburg
3   Marijn   Vermue Nisse
4   Edzard van Ewijk Wolphaartsdijk
5   Joey de Decker Assenede
6   Brent van Tiaargh Stabroek
7   Nick de Rijcke Hulst
8   Pim vd Swaluw Heinkenszand
9   Thomas   Brayan Lund Laarne
10   Maarten   Burm Hulst
11   Jordy   Leenknecht Hulst
12   Mattias   Raeymaekers Stabroek
13   Richard   Wullems Axel
14   Jeroen   Zuidema Hulst
15   Dennis   Wisse Rilland
16   Jurgen de Maat Goes
17   Michael   Hazen s Heerenhoek
18   Frank   Suijkerbuijk Nispen
19   Corne   Goorden Nispen
20   Raoul   Blomaard Wemeldinge
21   Gerwin   Jonkers Bleiswijk
    Sebastiaan   Beens Hulst
    Danny   Nachtegael Sint Jansteen
           
           
Dames          
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Mieke de Craene Evergem
2   Anne van de Swaluw Kwadendamme
3   Jana   Vincke Zele
4   Yva   Geluk Middelburg
5   Astrid den Herder Goes
6   Carine de Vriendt Zomergem
7   Ingrid   Blommaert Hulst
8   Carine   Neijt Zelzate
    Ilona de Koning Walsoorden
    Aimee   Schoe Vrouwenpolder
           
           
Heren B-categorie      
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Dennis   Raadtgever Kapelle
2   Jean Paul   Reunis Hulst
3   Franky   Taelman Zelzate
4   Michel de Koning  
5   Kees   Reijnhout Wolphaartsdijk
6   Marc   Vanacker Sint-Niklaas
7   Richard de Visser Oost-souburg
8   Dirk   Verstraate Middelburg
9   Kurt   Vanhaverbeke Evergem
10   Tonny de Cock Sinaai
11   Mario   Lysen Moerbeke
12   Corne   Keijl Halsteren
13   Jan   Minnaard Wemeldinge
14   Jaap van Buren Hulst
15   Wim   Rombaut Stekene
16   Luc   Stroo Zelzate
17   Patrick de Clerk Moerbeke
18   Patrick ten Hartog Sinaai
19   Eddy van Kenhove Moerbeke-waas
20   Pieter   Moelker Kloetinge
21   Gunther van de Wiele Hulst
22   Jan   Cornelisse Middelburg
23   Mario v.d. Cruyssen Lovendegem
24   Mark de Beule Heikant
25   Bert   Flipse Kloetinge
26   Richard   Hazen `s Heerenhoek
27   Freddy van Nieuwland Sintkruiswinkel
28   Patrick   Ridderbos Serooskerke
29   Guido   Pruimboom Kortgene
30   Wim de Kok Lewedorp
31   Marco   Lamper s Heerhendrikskinderen
    Michel   Baert Kloosterzande
    Jimmy   Cools Ertvelde
    Sven   Standaert Overmere
           
           
15 en 16 jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Koen   Reijnhout Wolphaartsdijk
2   Martijn   Steenblok Heinkenszand
2   Jeroen   Boelshouwers Noordhoek
4   Arthur   Piso Wilhelminadorp
5   Dies   Moeleker Kloetinge
           
           
13 en 14 jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Rowdy   Reunis Hulst
2   Job   Blankenstijn Kortgene
3   Joran   Vincke Zele
4   Jurgen   Mesu Middelburg
5   Tom   Houmes Wissenkerke
6   Flavio   Moretti Middelburg
7   Luc van Cadsand Wemeldinge
           
           
11 en 12 jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Bart   Kastelein Burgh-haamstede
2   Alex   Piso Wilhelminadorp
3   Maurits   Neele Oude Tonge
4   Senna van Iwaarden(m) Yerseke
5   Rosita   Reijnhout(m) Wolphaartsdijk
6   Chris   Veerhoek Wemeldinge
7   Lennert v. d. Cruyssen Lovendegem
8   Servais de Koning Walsoorden
9   Tim   Baert Kloosterzande
    Gillis   Kobe Sleidinge
    Foppe   Lambert Kloosterzande
           
           
9 en 10 jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Senna   Remijn Wolphaartsdijk
2   Rob   Kastelein Burgh-haamstede
3   Tycho   Goosen Wolphaartsdijk
4   Joran   Quist Burgh Haamstede
5   Nina   Houmes (m) Wissenkerke
6   Renzo   Moretti Middelburg
7   Nick   Wisse Rilland
8   Lucas   Reunis Hulst
9   Finn   Blommaard Wemeldinge
10   Jari van Huffel Hulst
11   Renzo van Huffel Hulst
    Xsander van de Cruyssen Lovendegem
           
           
tm 8jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Maik   Tazelaar Corlijnsplaat
2   Tijl   Vanhaverbeke Evergem
3   Melissa   Nuijten  (m) Heinkenszand
4   Luuk   Lavooy Goes
5   Madeleine de Koning Walsoorden
6   Sven   Wisse Rilland
7   Ruben   Pijpelink Kloetinge
8   Florian   Doens Oostburg
9   Kyano   Nguyen Goes
10   Cedric van Belle Sleidinge
11   Anniek   Voermans (m) Sas Van Gent
12   Britt   Blommaard(m) Wemeldinge
13   Fabian   Martijn Philippine
14   Gijs   Pruimboom Vlissingen
15   Eva   Baert Kloosterzande
16   Ties   Zuidema Hulst
17   Bjorn   Wisse Rilland
18   Tuur   Vanhaverbeke Evergem
    Mart van Cadsand Wemeldinge
 
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

twitter facebook