Mededelingen

LET OP TEKEN!
Regelmatig krijgen we een  
melding dat bikers gebeten
zijn door een besmette teek.

Wees steeds alert en 
bij twijfel ....
raadpleeg je huisarts.

Lees meer in deze folder.

Dit mag je niet missen!


by AG

20161022 Uitslagen Wolphaartsdijk

Wolphaartsdijk      
22-10-2016        
           
tm 8jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Maik   Tazelaar Corlijnsplaat
2   Melissa   Nuijten (m) Heinkenszand
3   Tijl   Vanhaverbeke Evergem
4   Luuk   Lavooy Goes
5   Mart van Cadsand Wemeldinge
6   Sven   Wisse Rilland
7   Ruben   Pijpelink Kloetinge
8   Florian   Doens Oostburg
9   Anniek   Voermans (m) Sas van Gent
10   Britt   Blommaard (m) Wemeldinge
11   Teun   Eversdijk Kwadendamme
12   Kyano   Nguyen Goes
13   Jamie   Kodde Arnemuiden
14   Nikita   Walrave (m) Wolphaartsdijk
15   Tuur   Vanhaverbeke Evergem
           
           
9 en 10 jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Rob   Kastelein Burgh-Haamstede
2   Senna   Remijn Wolphaartsdijk
3   Xsander van de Cruyssen Lovendegem
4   Nina   Houmes (m) Wissenkerke
5   Tycho   Goosen Wolphaartsdijk
6   Renzo   Moretti Middelburg
7   Joran   Quist Burgh Haamstede
8   Nick   Wisse Rilland
9   Finn   Blommaard Wemeldinge
           
           
11 en 12 jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Bart   Kastelein Burgh-Haamstede
2   Senna van Iwaarden Yerseke
3   Rosita   Reijnhout Wolphaartsdijk
4   Lennert v.d. Cruyssen Lovendegem
5   Alex   Piso Wilhelminadorp
6   Maurits   Neele Oude-Tonge
7   Chris   Veerhoek Wemeldinge
8   Britt de Grave (m) Tholen
9   Mees de Vos Heinkenszand
10   Demi   Nuijten (m) Heinkenszand
    Anne van Cadsand (m) Wemeldinge
           
           
13 en 14 jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Rowdy   Reunis Hulst
2   Job   Blankenstijn Kortgene
3   Tom   Houmes Wissenkerke
4   Jurgen   Mesu Middelburg
5   Flavio   Moretti Middelburg
6   Luc van Cadsand Wemeldinge
           
           
15 en 16 jaar        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Koen   Reijnhout Wolphaartsdijk
2   Arthur   Piso Wilhelminadorp
3   Menno v.d. Dries 's-Heerenhoek
4   Dies   Moeleker Kloetinge
           
           
Dames          
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Didi de Vries Wilhelminadorp
2   Mieke de Craene Evergem
3   Astrid den Herder Goes
4   Christel   Janssen Amsterdam
5   Carine   Neijt Zelzate
           
           
Heren B categorie        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Danny   Sleeckx Oostmalle
2   Franky   Taelman Zelzate
3   Dirk   Verstraate Middelburg
4   Kees   Reijnhout Wolphaartsdijk
5   Kurt   Vanhaverbeke Evergem
6   Dennis   Raadtgever Kapelle
7   Sven   Standaert Overmere
8   Ton   Keller Nieuw-Vossemeer
9   Erwin   Tazelaar Colijnsplaat
10   Marc   Blok Heinkenszand
11   Richard de Visser Oost-Souburg
12   Adri Jo v.d. Dries 's-Heerenhoek
13   Marc   Vanacker Sint-Niklaas
14   Jean Paul   Reunis Hulst
15   Luc   Stroo Zelzate
16   Marcel v.d. Griend Melissant
17   Jan David van Keulen Stellendam
18   Peter van de Vreede Middelburg
19   Jacco   Schrijver 's-Heer Hendrikskinderen
20   Kees   Spuy Stellendam
21   Johnny   Stroosnijder Wemeldinge
22   Jimmy   Cools Ertvelde
23   Andy van Loon Hoogerheide
24   Eddy van Kenhove Moerbeke-Waas
25   Mario v.d. Cruyssen Lovendegem
26   Adrie   Jongenelen Bosschenhoofd
27   Patrick ten Hartog Sinaai
28   Wim   Rombaut Stekene
29   Peter   Hoogenboom Noordwelle
30   Patrick de Clerk Moerbeke
31   Charlie   Moison 's-Heer Arendskerke
32   Jan         Schrier Goes
33   René de Leeuw 's-Heer Hendrikskinderen
34   Laurens   Huizer Stad aan 't Haringvliet
35   Dennis v.d. Ouden Oude-Tonge
36   Pieter   Moelker Kloetinge
37   Albert   Allewijn Kloetinge
38   Eric   Voet 's Heerenhoek
39   Bert   Flipse Kloetinge
40   Guido   Pruimboom Kortgene
41   Revelino   Rijk Oost-Souburg
42   Martin   Steendijk Goes
43   Sjaak   Stroosnijder Hansweert
44   Jan   Cornelisse Middelburg
45   Wim de Kok Lewedorp
46   Marco   Lamper 's-Heer Hendrikskinderen
47   Bram   Neele Oude-Tonge
48   Patrick   Ridderbos Serooskerke
    Patrick   Kock Tholen
           
           
Heren A-categorie        
           
uitslag punten voornaam tussen achternaam woonplaats
1   Erik   Boer Wolphaartsdijk
2   Mick van Dijke Wissenkerke
3   Bart   Claeys Ertvelde
4   Marijn   Vermue Nisse
5   Gilian de Visser Wemeldinge
6   Edzard van Ewijk Wolphaartsdijk
7   Joppe de      Vries Wilhelminadorp
8   Nick de Rijcke Hulst
9   Willem Jan   Koeman Wissenkerke
10   Jan Piet   Saman Rilland
11   Peter de Braal Terneuzen
12   Christian de Meijer Philippine
13   Ezra   Tolhoek Zierikzee
14   Bobby         Balk Arnemuiden
15   Jordy   Leenknecht Hulst
16   Jarno   Veerhoek Rithem
17   Bart   Maas Hansweert
18   Roelof   Tolman Lewedorp
19   Erwin   Kodde Arnemuiden
20   Corne v.d Linde Middelharnis
21   Sander v.d. Velde Oude-Tonge
22   Nick de Bruine Goes
23   Rens         Kole Wemeldinge
24   Peter   Rottier Borssele
25   Michael   Hazen 's-Heerenhoek
25   Jurgen   Soffers Bergen op Zoom
26   Dennis   Wisse Rilland
27   Marnix   Sinke Oostdijk
28   Gerwin   Jonkers Bleiswijk
29   Michael   Wentzler Lewedorp
30   Erwin van Keulen 's-Heer Arendskerke
31   William v.d. Velde Kruiningen
32   Michel   Nieuwenhuize Waarde
33   Kees   Meulemeester  
34   Jeroen v.d. Dries Heinkenszand
36   Michael   Willemse  
37   Folkert de Kok Borssele
38   Emiel van Beek Kapelle
    Jan van Belzen  
    Thijs   Geuze St. Laurens
    Peter de Hullu Axel
    Pim v.d. Swaluw Heinkenszand
 
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

twitter facebook